Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus

Apie Gina LT

 

Gina LT - ne vienerius metus kauptos patirties, įgytų praktinių įgūdžių ir žinių Jūsų pagalbininkė visais personalo paieškos ir atrankos klausimais Lietuvoje. Nuolat atnaujiname ir dirbame su naujaisiasis paieškos įrankiais bei platformomis, įgyvendiname savo tikslus ir kryptingai siekiame būti patikimu ir kompetentingu Jūsų partneriu tiek versle, tiek su kiekvienu asmeniškai.
Jau keletą metų darbo rinka išties reikalauja dar labiau pasitempti ir kur kas aktyviau dirbti tiek su įmonėmis, ieškančiomis darbuotojų, tiek su darbuotojais, ieškančiais įmonės/darbdavio, kur būtų suteikiama savirealizacijos galimybė, o įmonėms – tikslingai ir greitai užpildoma laisva darbo vieta.

VšĮ " Gina LT " - lengvesnis ir tikrai prieinamas Jūsų pasirinkimas surasti kvalifikuotą, savo darbą puikiai išmanantį ir visus reikalavimus bei kriterijus atitinkantį naująjį komandos narį.

Gina LT misija - vizija - tikslai

 

Gina LT misija – socialinės  atsakomybės  bei gerovės skatinimas ir stiprinimas ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Nedarbo lygio mažinimas, suteikiant kvalifikuotą bei kompetentingą pagalbą darbuotojų paieškos ir atrankos klausimais, taip formuojant labiau išsivysčiusią, motyvuotą ir darbingą visuomenę.

Gina LT vizija – “nutiestas tvirtas ir stiprus bendradarbiavimo tiltas” tarp darbo ieškančiųjų ir darbdavių.

Gina LT tikslai –  greita, patikima ir efektyvi pagalba, užpildant laisvas darbo vietas.

 

Gina LT patirtis

 

Personalo kaita, deja, kaip ir rinkos kaita – reiškinys, kuris vyksta nuolat. Daugiametė  mūsų patirtis bei įgūdžiai leidžia pasirinkti  ir naudotis pažangiausiais, naujausiais ir efektyviausiais darbo paieškos įrankiais viso proceso metu. Šių įrankų pagalba esame pajėgūs surasti ir atrinkti, visus reikalavimus bei kriterijus atitinkantį naująjį  darbuotoją  per trumpiausią laiką. 

Esame sertifikuotas partneris pasaulyje puikiai žinomos ir naudojamos The Bridge Personality metodikos (įrankio), skirto darbuotojų atrankai, ugdymui, karjeros planavimui tiek įmonės viduje, keičiant darbo profilį ar pareigybę, tiek individualiai. The Bridge Personality 100 proc. pateisina lūkesčius kandidatams vertinti atrankos metu ir padeda sumažinti darbuotojų kaitą įmonėje nuo 25 iki 50 proc.!

 

 

Mūsų pagalba- Jūsų darbuotojai!