Meniu
Prekių krepšelis

Individualus/karjeros testavimas

The Bridge Personality – karjerai

 

The Bridge Personality yra pasaulyje naudojamas bei žinomas asmenybės klausimynas, skirtas ne tik darbuotojų atrankai, bet puikiai pritaikomas ir ugdymui bei karjeros planavimui tiek įmonės viduje, tiek individualiai. Atlikę testą turėsite puikią galimybę palyginti savo turimas asmenines savybes, įsivertinti jas konkrečiam darbui ar pozicijai. Turėsite kur kas aiškesnes gaires savo karjeros planavimui, tvirčiau ir lengviau priimsite sprendimus dėl ieškomų ar siūlomų pozicijų ateityje.

 

Jeigu dvejojate ar teisingu keliu einate, ar esate ten, kur  skirta tik Jums – The Bridge Personality testo pagalba turėsite tikslius atsakymus į visus šiuos klausimus. 

 

Užpildžius klausimyną gaunamos išsamios ataskaitos, padedančios ne tik atskleisti vertinamojo asmenines savybes, elgesį, bet ir palyginti šias savybes bei elgesį su reikalingomis savybėmis  esamoje (ar planuojamoje) veikloje.  Savybės, kurios yra Jūsų “dūšioje”/ įgimtos,  kas jums sekasi geriausiai ir nereikalauja daug pastangų?  Ar savybės/kompetencijos kurios pareikalauja daug energijos, laiko, kelia stresą, nerimą? Visa tai ir daugiau sužinosite tik – The Bridge Personality  testo pagalba.

 

Galite pasirinkti iš:

  • Bridge Personality Extended – išplėstinė ataskaita;
  • Bridge Personality Sales– pardavimų ataskaita;
  • Bridge Career – karjeros testas.

 

 

 

 

 

 Mūsų pagalba – Jūsų darbuotojai!